Karrier

A Szigetvári Takarékszövetkezet Szigetvári Vállalkozói Centrumába keres
teljes munkaidőben
VÁLLALKOZÓI REFERENS
munkatársat:

Feladatai:

  • Vállalati ügyfelek részére hiteltermékek értékesítése, minőségi hitelportfólió kialakítása.
  • Ügyféltárgyalások lefolytatása, tárgyalásjelentések készítése, ajánlatok kidolgozása, hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése, részvétel az elemzés elkészítésében, hitel előterjesztések összeállítása, szerződéskötés.
  • Az ügyfélkör bővítése, aktív akvizíció.
  • Ügyfél- és ügyletmonitoring, valamint ügyfélminősítéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  •  felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség;
  • 1 éves vállalatfinanszírozási és értékesítési területen szerzett banki gyakorlat;
  •  KKV ügyfélszegmens és a vállalati piac ismerete;
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség;
  • megbízható, precíz munkavégzés;
  • sikerorientáltság.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát (önéletrajz és kísérőlevél) 2017.06.26-ig várjuk a kozpont@szigetvaritakarek.hu e-mail címre.

VÁLLALKOZÓI ASSZISZTENS

Feladatai:

  • A vállalkozói referensek munkájának segítése, adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Részvétel a hitelajánlatok kidolgozásában, a hitelszerződések előkészítésében.
  • Egyszeri, időszaki és rendszeres jelentések, kimutatások elkészítésében való közreműködés.

Elvárások:

  • folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú szakirányú (pénzügyi, közgazdasági) végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • önállóság, megbízhatóság, pontosság;

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát (önéletrajz és kísérőlevél) 2017.06.26-ig várjuk a kozpont@szigetvaritakarek.hu e-mail címre!

A Szigetvári Takarékszövetkezet Szigetvári fiókjába keres
ÜGYFÉL-KAPCSOLATTARTÓ

Feladatai:

  • Pénzügyi szolgáltatások bonyolítása, értékesítés orientált ügyfélkiszolgálás.
  • Lakossági és vállalati számlavezetés.
  • Aktív akvizíciós tevékenység.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • középfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség;
  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga és
  • értékpapír ügyintézői jogi vizsga megléte

Lábléc - közérdekű információk